Úspěšní obchodníci

Úspěšní obchodníci

Nápad na vydání knihy Úspěšní obchodníci jsme poprvé dostali v souvislosti s pozváním zahraničního hosta na investiční konferenci v Praze v Kongresovém centru. Tím hostem byla sama autorka knihy Kathy Lien, která dlouhodobě patří mezi nejvíce respektované obchodníky na světovém měnovém trhu.

Na knize jsme pracovali od samotného začátku až do konce. Nejdříve jsme zařídili licenci a práva na vydání knihy v České republice a později jsme se postarali se i o grafiku obálky a samotný překlad.

Tahle práce nás hodně bavila! Bylo skvělé držet v ruce, až bylo vše hotovo, první vydání českého překladu úspěšného knižního titulu a vidět tak výsledek několika měsíční práce v jeho reálné „off-line“ podobě.

Samotná konference byla pro nás další zajímavou pracovní příležitostí. Podíleli jsme se na přípravě scénáře pro moderátora Michalu Hergetovou a pro jednotlivé vystupující. Mezi ně se zařadil také Generální ředitel Microsoft Česká republika Roman Cabálek. Mimochodem s tímto pánem jsme strávili více jak půl roku spolupráce na dalších projektech a hodně jsme se toho od něj naučili. (Roman Cabálek dnes působí jako vyhledávaný mezinárodní kouč a mentor).

Kromě webu, knihy a konference jsme měli na starost také návrh a realizaci reklamních formátů, textových PPC kampaní a řadu cílených direct mailů - směřovaných na potenciální návštěvníky akce.

Investiční konference nám přinesla obrovskou zkušenost i v oblasti event managementu, za kterou jsme do dnes vděční.

Něco nám říká, že to nebyla poslední akce tohoto typu a poslední kniha, na které jsme se doposud podíleli.