Bossa

Bossa

Pro tuto společnost jsme toho napsali už tolik, že by to vydalo na samotnou knihu. Na začátku spolupráce jsme se vrhli na webové texty. Pracovali jsme částečně s překlady a vedle toho jsme vytvářeli texty nové, které ovšem musely plnit velmi přísné legislativní nároky ze strany dozorčích orgánů. Byla to poměrně fuška, ale aspoň jsme se naučili, jaké to je, pracovat a tvořit, když vám za zády stojí ČNB a KNF – národní banky dvou států, které doslova a do písmena hlídají každé vaše slovo.

Stáli jsme v podstatě bok po boku této společnosti od první chvíle, kdy vstoupila na český trh a do dnes máme velmi dobré a přátelské vztahy. Už to bude skoro 7 let od momentu, kdy jsme poprvé ťukli do klávesnice po boku Banky ochrany životního prostředí (BOSSA).

Webovými texty to ovšem pouze začalo. Napsali jsme desítky direct mailů, stovky PR článků, popisky k bannerům a texty k řadě různým propagačním materiálům. Dokonce jsme si vyzkoušeli, jaké je to psát scénář Investiční road show pro moderátory Leoše Mareše a Michalu Hilgertovou. Chtělo to kus odvahy, ale jak se říká, „kdo se bojí…“

S Leošem jsme opakovaně sedávali nad texty, které o několik dní později zaznívaly v Ranní show na Evropě 2 a pomáhaly k obrovskému úspěchu investiční soutěže. Tu jsme ve spolupráci s Bossa připravovali celkem po celé 3 ročníky!

Díky reklamním spotům a s velkou pomocí obou moderátorů Ranní show, se nám podařilo oslovit přes milión posluchačů a získat více jak 16 000 registrací do zmiňované soutěže. A to všechno v průběhu pouze jednoho jediného ročníku.

Od té doby se toho událo ještě celkem dost. Ať už to byly návrhy reklamních sloganů, které běžely na neméně slavném rádiu Impuls nebo práce na vzdělávacím webu Bossainfo či návrh konceptu rozhovorů s předními investičními obchodníky a tradery.

No a co říci závěrem…možná jen to, že se moc těšíme na další úspěšné roky a na společné výzvy, které před námi stojí!