Solar Heating

Solar Heating

Solární systémy, termické panely a tepelná čerpadla jsou dneska v trendu a podle všeho to vypadá, že jejich největší sláva ještě nepřišla.

Pánové ze Solar Heating jsou profíci a velmi dobře své práci rozumí! Což jsme pochopili okamžitě, když za námi přijeli až z Kroměříže. Potkali jsme se u nás na Karlíně, dali jsme kafe a pustili jsme se bez otálení do pokládání otázek a do zapisování prvních vstupních dat.

Požadavek na texty zněl jasně! Vysoká odbornost a současně srozumitelnost vypracovaných webových textů převážně technického ranku.

Na začátku jsme se bavili o tom, jak bude vypadat jejich web a co všechno by měl splňovat. Ladili jsme některé UX prvky a doporučili konkrétní řešení s cílem dosáhnou co největší konverze a prodejů v e-shopu.

Vypracovali jsme analýzu klíčových slov společně s analýzou konkurence a posbíraná data jsme následně použili při vytváření webových textů. Solar Heating má poměrně velkou konkurenci, bylo tak hodně důležité, připravit co nejvíce relevantní, ale současně srozumitelné texty, ve kterých se návštěvníci stránek neztratí a najdou informace, které hledají.

Když byly webové texty hotové, začali jsme pracovat na přípravě reklamní kampaně v systému Google Ads. Navrhli jsme reklamní texty a rozdělili kampaň na „Solární systémy“ a „Tepelná čerpadla“ a pustili se do mravenčí práce s klíčovými slovy.