Jsme obsahová agentura s marketingovým umem

Pečlivě vážíme každé slovo

Rádi dáváme obsahu tvar a formě smysl

Máme praktické zkušenosti v oblasti reklamy a obchodu

Stojí za námi desítky spokojených klientů

A co ještě?

Jsme rádi, že jste tady…pojďme si promluvit

POJĎME SI PROMLUVIT KDO NÁS MÁ RÁD
Obchodseslovy.cz Partneři Obchodseslovy.cz Partneři Obchodseslovy.cz Partneři Obchodseslovy.cz Partneři Obchodseslovy.cz Partneři

Co najdete v našem obchodě

Obchodseslovy.cz Copywriting

Copywriting

Webové texty, e-shopy, PR články, letáky, e-mailing, slogany, firemní značky, microcopy, reklamní a marketingové texty, PPC kampaně ad. Co se dá vložit do slov, umíme popsat.
Obchodseslovy.cz SEO copywriting

SEO Copywriting

Analýza klíčových slov, analýza konkurence, obsahové SEO. Ptáme se a měříme, vyhodnocujeme a zaměřujeme se na větší návštěvnost, čtenost a nové akvizice.
Obchodseslovy.cz On-line marketing

On-line Marketing

Marketingová strategie, návrh reklamní kampaně, marketingové a reklamní texty. Máme přes 12 let zkušeností s marketingem firem a značek.
Obchodseslovy.cz správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Analýza firemního profilu, návrhy na inovace, vylepšení a nápravy, analýza návratnosti investic, obsahový plán a správa sociálních sítí.
Obchodseslovy.cz překlady

Překlady

Potřebujete oslovit své klienty i v cizím jazyce? Překládáme copy texty do angličtiny a pomáháme vám zacílit i na mezinárodní publikum.
Obchodseslovy.cz obsahová strategie

Obsahová strategie

Analýza a sběr dat, nastavení cílů, navazování vztahů se zákazníky, budování důvěry, volba komunikačních kanálů. Tvoříme blogy, newslettery, komunikujeme s médii a publikujeme PR.
about1

Poznejte skutečnou sílu slova

V našem obchodě nenajdete regály narvané zbožím, přesto dobrých nápadů a všelijakých slov máme plný sklad. Tvoříme on-line i off-line, ptáme se, měříme, vyhodnocujeme, plánujeme, píšeme, škrtáme, editujeme, kontrolujeme a ze všeho nejraději vkládáme příběhy do slov. Pracovali jsme na celonárodních kampaních i na lokálních projektech. A i když jsme pro své klienty tu a tam potili krev, vždycky to stálo za to!

Potřebujete vyprávět svůj příběh a došla vám slova?


POJĎME SI PROMLUVIT

Kdo jsme a čemu věříme

Jsme prodavači slov, kopíci, kreativci, markeťáci, obchodníci, vytrvalci a zapálení pisálci. Víme, že slova mají sílu měnit svět a současně jsou klíčem k mnoha dveřím. Proto s nimi zbytečně neplýtváme, a když vám nějaké dáme, tak ho také držíme! Ctíme etiku podnikání a také díky tomu máme skvělé vztahy s kolegy i s obchodními partnery. No a občas se o nás prý říká, že lítáme s hlavou v oblacích - výšek se ovšem nebojíme – zvládáme totiž u toho stát nohama pevně na zemi.

about2

Kdo nás má rád a co se o nás říká

Blog plný slov

Čtenářský koutek a skladiště slov

4 zásady pro maximálně přesvědčivý copywriting

Psát úspěšný reklamní text je skutečné umění. Potřebujete obsah, který přesahuje váš názor a zaujme čtenáře. Udržení pozornosti by ale mělo jít ruku v ruce s přiblížením vaší značky klientům...

10 tipů, jak najít dobrého SEO copywritera: 2 část

10 tipů, jak najít dobrého SEO copywritera: 2 část Seo copywriting sehrává důležitou roli ve snaze přilákat a zaujmout klíčové zákazníky, přimět je k nákupu nebo k jakékoli...

Obsahový marketing: nevtíravá cesta k srdci zákazníka

Obsahový marketing znamená v podstatě jednat jako vydavatel a neustále vytvářet obsah, který budou vaši zákazníci rádi číst a při troše štěstí i sdílet. Obsahový marketing je také způsob, ja...

Kontaktujte svého copywritera